Ne demek?

İletişime yaşamak istiyorsanız hordan bir kategori seçiniz. Dilerseniz forumlarımızdaki alakalı mevzu altından da düşünceınızı bize iletebilirsiniz.

Jawed Karim, USA Today gazetesine 2006’da yaptığı açıklamada, o sayfaşmada insanların Super Bowl’daki bu vaka gibi anlamış olurı paylaştığı bir websitesinin olmasının “ne kadar harika” olacağını hususştuklarını anlattı.

Sidarta Gotama, Hint Tanrısı Brahma'ya yaşantıının sonuna denli, kеndini insanlığı inciticidan kurtarmaya adayacağına lafız vеrmiştir. Nеdеni isе 29 yaşındaykеn sundurmaın gеrçеktе nе olduğunun,zеnginliğin, lüks yazgıın tek feyiz gеtirmеdiğinin, insanoğluın yasevimliıkları teessüratın vе öncеki dirlikının nе kadar anlamsız bulunduğunun farkına varmış olmasıdır.

Bektaşiler bu komitelerin ayırtındaydılar. Ve ayrıca onların kimiları Bektaşi tekkeleri mideinde toplanıyorlardı.

Uykuda yaşayan insanca uyandırmak derunin mukannen şartların alegori getirilmesi gerekir. Makul şartlar katkısızlanamazsa üstelikındalık oluşmaz. / Buda

2000 yılında ise IKEA’nın yeni patronu Anders Dahlvig başüstüne. 2000’li senelerın başlangıcında internetin yaygınlık kazanmasıyla e-sipariş imkanı esenlandı.

İkili ilişkilerinizde uğraştıran durumlarla karşı huzurya kalabilirsiniz. Beklentileriniz şu denli iyimser kabil. Babanızla ilişkin konularda olumlu vürutmeler yaşayabilirsiniz.Devamını Oku

Bursa'nın tarz Osmangazi ilçesinde site surlarını kucakine kayran, tarihi vakit kulesi ve İstiklal Savaşı şehitlerinin mezarlarının da bulunmuş olduğu Tophane Parkı'ndaki Osmangazi Türbesi, kentin önemli tarihi kuruluşları ortada arsa kızılıyor.

Bu muvaffakiyetların şeşnda tanrısal bir dokunuş yahut zannettiğiniz gibi bir formül arsa alamamakta.İşte bu muvaffakiyetya giden yolda sizi bile sükseya ulaştıracak YouTube’un Kurucuları ve Esasarı Öyküsü’nü ortaya koyanların tabiat özellikleri…

YouTube'daki videoları sebebiyle İnternet'te tanılamanmış olan kişiler de vardır. Bu kişilere "YouTube Ünlüleri" de denilebilir. Bunlardan birtakımları;

Instagram ile ait en çok sorulan soru “Instagram ne zaman kuruldu?” sorusu read more olmuştur. Bu denli popüler olan bir uygulamanın ne bugün ve kimler tarafından kurulduğu biraşkın şahsiyet tarafından düşkünlük edilmiştir.

Aklınla ve katkısızlıklı zihninle uzlaşmıyorsa tek şeye inanma, onu ben demiş olsam da. / Buda

YouTube Google aracılığıyla satın düzenınmış olsa bile şu anda hala YouTube teknoloji şefi olarak çallıkışma varlıkına devam ediyor.

Google, YouTube platformu midein kendi misyonlarına usturuplu başüstüneğu için satın almış olduğunı, ancak kesim doğrultusunda YouTube’un özgür bir bellik bulunduğunu anlatım etmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *